Четвер,
20 лютого 2020

Милан

Генпрокурор Хорватії подав у відставку через членство в масонській ложі (7)
19.02.2020, 20:32, Генеральний прокурор Хорватії Дражен Єленич подав у відставку після того, як визнав свою приналежність до масонської ложі та закликів прем'єр- міністра Андрія Пленковича залишити посаду. Про це повідомляє "Європейська правда" із посиланням на HRT Vijesti. "З першого і до сьогоднішнього дня я виконував обов'язки Генерального прокурора Республіки Хорватії з гордістю, відданістю, професіоналізмом і
Аталанта Малиновського розгромила Валенсію в першому матчі 1/8 фіналу Ліги чемпіонівАталанта Малиновського розгромила Валенсію в першому матчі 1/8 фіналу Ліги чемпіонів (10)
19 лютого, 23:59 У першій грі 1/8 фіналу Ліги чемпіонів Аталанта українського півзахисника Руслана Малиновського з рахунком 4:1 розгромила на своєму полі Валенсію. Стартова перевага господарів реалізувалася на 16-й хвилині, коли Хатебур замкнув простріл Гомеса. Гості могли відновити рівновагу, але опонентів врятувала стійка, а в кінці першого тайму бергамаскі зміцнили свою перевагу.