Середа,
21 серпня 2019

Бельгия

Київ увійшов до 50-ти найбільш дружніх міст за версією Big 7 Travel (4)
Август 20, 2019 18:32 Рейтинг склали на основі думок читачів видання - це півтора мільйона людей. Вони оцінювали, чи привітні жителі міста до туристів: чи допомагають вони знайти дорогу в місті та чи легко йдуть на контакт у місцевих закладах. "Ви б не подумали, що Київ потрапить у рейтинг найбільш дружніх міст світу, але він таки тут.
Ліга чемпіонів. Кривдник Динамо виграв із українцем в основі, Аякс не перемiг на Кіпрі - відео (7)
ФК Брюгге via Twitter Брюгге переміг на виїзді ЛАСК ФК Брюгге via Twitter Відбулися перші матчі раунду плей-офф кваліфікації Ліги чемпіонів. Кривдник Динамо на попередній стадії турніру Брюгге грав на виїзді проти ЛАСКа і зумів взяти верх із мінімальним рахунком 1:0. На 6-й хвилині арбітр угледів спірне порушення правил у штрафному господарів на Лоїсі Опенді.
Кір не відступає. МОЗ України закликає вакцинуватися до 1 вересняКір не відступає. МОЗ України закликає вакцинуватися до 1 вересня (1)
20.08.2019 За оперативними даними Центру громадського здоров'я МОЗ України, протягом 33-го тижня 2019 р. на кір захворіли 203 людини - 138 дорослих і 65 дітей. Щеплення - єдиний надійний захист від кору, особливо якщо у вашому регіоні зафіксовано спалах захворюваності. Тимчасове регулярне зменшення захворюваності на кір влітку відбувається у зв'язку з коротшим перебуванням людей у великих колективах.
Cитуація із захворюваністю на кір на Харківщині залишається напруженою - ХОДА (1)
20.08.2019 - 19:10 Кількість випадків кору з початку 2019-го року зросла в 11 разів у порівнянні з аналогічним періодом 2018-го. Як повідомила заступниця директора Департаменту охорони здоров'я ХОДА Наталія Куфтеріна, з початку року в регіоні зареєстровано 4501 випадок кору (за аналогічний період 2018 року - 405). 1396 з тих, хто захворів цього року, - діти.
Ліга чемпіонів: результати всіх матчів 20 серпня (3)
00:30, сьогодні Ліга чемпіонів: результати всіх матчів 20 серпня У вівторок, 20 серпня, відбулися перші матчі раунду плей-офф кваліфікації Ліги чемпіонів. АПОЕЛ - Аякс 0:0 Вилучення: Мазрауї, 80, (Аякс) "Аякс" зіграв внічию з АПОЕЛом (0:0) в першому матчі плей-офф кваліфікації Ліги чемпіонів. Останній раз голландський клуб не зміг забити гол у матчі ЛЧ 28 серпня 2018 року під час матчу-відповіді цього ж раунду з "Динамо" (0:0). Відеоогляд матчу АПОЕЛ - Аякс