Середа,
21 серпня 2019

Бразилия

Київ увійшов до 50-ти найбільш дружніх міст за версією Big 7 Travel (4)
Август 20, 2019 18:32 Рейтинг склали на основі думок читачів видання - це півтора мільйона людей. Вони оцінювали, чи привітні жителі міста до туристів: чи допомагають вони знайти дорогу в місті та чи легко йдуть на контакт у місцевих закладах. "Ви б не подумали, що Київ потрапить у рейтинг найбільш дружніх міст світу, але він таки тут.
Поліція застрелила чоловіка, який захопив автобус у Ріо-де-Жанейро (1)
Укрінформ Озброєного чоловіка, що захопив у бразильському місті Ріо-де-Жанейро автобус із пасажирами, застрелив поліцейський снайпер. Про це повідомляє Globo. Близько 9 години 18 хвилин ранку злочинець вийшов із автобуса та був застрелений снайпером", - йдеться у повідомленні. Напад на автобус стався о 5:25 на мосту, що з'єднує передмістя Сан-Гонкало з центром міста Ріо-де-Жанейро.
З індонезійської в'язниці втекли 258 ув'язнених (2)
В'язні втекли під час масових заворушень через конфлікт між індонезійцями і папуасами.У провінції Західне Папуа на сході Індонезії в ході масових протестів втекли 258 ув'язнених. Про це у вівторок, 20 серпня, повідомив прес-секретар керівника управління виправних установ країни Аді Кусманто, пише Reuters. "Після підпалу державних установ (маніфестанти) вирушили до будівлі в'язниці.
У Бразилії через рій бджіл відклали футбольний матч (відео) (1)
Головний арбітр зустрічі не виводив команди на поле протягом двадцяти хвилин. 21.08.2019 | 04:17 Головний арбітр зустрічі не виводив команди на поле протягом двадцяти хвилин. Матч чемпіонату Бразилії між "Фортазела" і "Інтером" відклали через рій бджіл, які атакували кутовий прапорець Про це повідомляє 433 у Instagram. У Бразилії через бджолиний рій перенесли початок матчу чемпіонату між "Форталеза" і "Інтернасіоналем".
Бджоли атакували стадіон перед футбольним матчем в Бразилії (фото, відео) (1)
Працівникам арени в результаті вдалося впоратися з комахами. Зриву матчу вдалося уникнути / фото: Globo Перед початком матчу чемпіонату Бразилії між "Форталезою" та "Інтернасьоналем" (0:1) стадіон атакували бджоли. В підсумку арбітр не міг вивести команди на поле протягом двадцяти хвилин. Працівники арени помітили місце скупчення комах біля одного з кутових прапорців. Проблему за допомогою води намагалися усунути пожежники, але це не