Неділя,
23 лютого 2020

Попов

Динамо - Ворскла: провал киян у першому таймі, скасований гол і прощення від екс-форварда ШахтаряДинамо - Ворскла: провал киян у першому таймі, скасований гол і прощення від екс-форварда Шахтаря (2)
Динамо - Ворскла: рахунок і огляд матчу УПЛ 22 лютого 2020 Динамо Київ приймає Ворсклу в першому офіційному матчі 2020 року. Рахунок і огляд матчу УПЛ 2019/20 читайте на "Футбол 24". Україна 19 тур Динамо 0 0 : 0 0 Ворскла 17:00 live Матч, як і онлайн-трансляція Динамо - Ворскла на "Футбол 24", стартував о 17:00.
Великий футбол повертається. Фахівці очікують на сенсації від "Зорі", "Олександрії" і навіть від "Карпат" (3)
Прогнози експертів на новий футбольний старт. Фото Євгена Кравса A A+ A++ Усі команди повернулися з тренувальних зборів у Туреччині й проводять останню підготовку перед офіційними матчами. За зиму наші клуби зіграли 110 контрольних матчів і в 70% з них перемогли. Найбільше спарингів мало "Динамо" - 12, найменше "Карпати" - 6. І от у суботу розпочинаються справжні бої, де кожен досягатиме своїх цілей.