П'ятниця,
19 липня 2019

Безус

Гент Яремчука, Безуса та Пластуна офіційно зіграє у Лізі Європи, не посівши єврокубкове місце (1)
Роман Яремчук з партнерами / Гент Бельгійський Мехелен не допущений до участі у Лізі Європи сезону 2019/2020. Апеляціний комітет УЄФА прийняв рішення дискваліфікувати бельгійський Мехелен на один сезон єврокубків, повідомляє офіційний сайт організації. Гент з українцями в складі обіграв АЗ в контрольному матчі - Яремчук відзначився забитим голом Кубкового тріумфатора Бельгії нещодавно визнали причетним до фінансових
Нападник Яремчук вчетверте поспіль відзначився голом за ФК "Гент" (1)
КИЇВ. 19 липня. УНН. Бельгійський "Гент", де виступають одразу три футболісти національної збірної України, провів черговий контрольний поєдинок у рамках підготовки до нового сезону, інформує УНН з посиланням на УАФ. Команда зустрічалася з нідерландським "АЗ" і здобула перемогу з рахунком 2:0. Із перших хвилин у складі "Гента" на полі з'явилися Роман Яремчук та Ігор Пластун, а Роман Безус вийшов на заміну на 60-й хвилині.