Понеділок,
22 квітня 2019

Безус

Уик-энд для легионеров сборной Украины: гол Кравца и победы Зинченко и Петряка (2)
Минулий вік-енд для легіонерів збірної України, яких Андрій Шевченко запрошував для підготовки до старту відбору Євро-2020 та включав до резервного списку, видався дуже насиченим. Лідер чемпіонату Бельгії, "Генк" Руслана Маліновського, здобув на виїзді перемогу над "Стандардом" (3:1), а наш півзахисник відзначився гольовою передачею. Олександр Зінченко провів повний матч у складі "Манчестер Сіті".
"Гент" з Яремчуком і Безусом перервав свою програшну серію в чемпіонаті Бельгії (1)
Укрінформ У 5-му турі фінальної частини чемпіонату Бельгії з футболу "Гент", за який виступають троє українських футболісти, на виїзді зіграв 0:0 з "Андерлехтом". Український форвард "Гента" Роман Яремчук вийшов у стартовому складі гостей та відіграв до 90+2-ї хвилини, півзахисник Роман Безус з'явився на полі на 61-й хвилині, а захисник Ігор Пластун увесь поєдинок провів на лаві для запасних.