Середа,
18 вересня 2019

Костишин

Ліпший у 7 турі УПЛ: Перемога над "Динамо" принесла гравцю "Десни" новий титулЛіпший у 7 турі УПЛ: Перемога над "Динамо" принесла гравцю "Десни" новий титул (5)
Чернігівці здобули несподівану перемогу у гостьовому матчі Головний тренер і півзахисник "Десни" Олександр Рябоконь і Владислав Калитвинцев визнані кращими тренером і гравцем 7 туру чемпіонату України. Про це інформує офіційний сайт української Прем'єр-ліги. Чернігівці здобули перемогу у гостьовому матчі проти київського "Динамо" (2:1). Наставник отримав оцінку 4,8 з 5 за такими критеріям: номінальний результат
Колос на останніх хвилинах матчу вириває перемогу у Львова (ВІДЕООГЛЯД) (1)
Команда з Ковалівки обходить в турнірній таблиці київське Динамо. Денис Костышин Фото:: Сайт Колосу Колос і Львів очним протистоянням закривали сьомий тур чемпіонату України. Це була зустріч рівних суперників, в якій номінальним господарям пощастило трохи більше. У першому таймі небезпечніше були гості, більш того, Колос навіть жодного разу не зміг потрапити в ствір воріт, а ось Пернамбуко втратив відмінний шанс забити, але на перерву команди пішли за рахунку 0:0.