18 лютого 2018

Зв'язок

Чому у власній країні наша мова досі грає не першим, а другим номером (2)
У судовій новині, що її публікує відоме інтернет-видання, мені впадає в око доволі дивний зворот. "Адже в Росії розуміли, - каже російський екс- депутат, а нині важливий свідок у процесі Януковича, - що Україною керують під засобом сімейних зв'язків і інтересів". Думка нібито вловлюється, але як розуміти загадкове "під засобом"?
Словацька біатлоністка Кузьміна виграла мас-старт у Пхьончхані-2018. Українки - далеко від призерів (1)
У Пхьончхані (Південна Корея) сьогодні, 17 лютого, в рамках ХХІІІ зимових Олімпійських ігор-2018 завершилася жіноча гонка мас-старт на 15 км у біатлоні. Анастасія Кузьміна виграє на третій зимовій Олімпіаді поспіль / Reuter Золоту медаль завоювала Анастасія Кузьміна зі Словаччини, повідомляє офіційний сайт змагань.
Словачка Кузьміна виграла мас-старт Олімпіади в біатлоні, сестри Семеренко знову далеко від призових місць (1)
Українки зайняли місця за межами Топ-15 гонки. Кузьміна виграла золото в гонці мас-старт Олімпіади / Reuters В Пхенчхані завершилася жіноча гонка мас-старт у біатлоні, де золоту медаль завоювала Анастасія Кузьміна зі Словаччини, повідомляє офіційний сайт змагань. У гонці, де одночасно стартували 30 кращих біатлоністок світу на даний момент (14 - за рейтингом і 16 - за результатами Олімпіади), екс-росіянка,