Спорт

Збірна України U-18 з футболу стала переможцем турніру Вацлава Єжека у Чехії (11)
Збірна України U-18 з футболу стала переможцем турніру Вацлава Єжека у Чехії Юніорська збірна України U-18 з футболу стала переможцем турніру Вацлава Єжека у Чехії / ffu.ua Я погоджуюсь з правилами сайту та політикою приватності У Чехії відбувся фінал міжнародного турніру Вацлава Єжека серед юніорських команд U-18, в якому зустрічалися збірні України та Чехії.
Cтрибун у висоту Андрій Проценко здобув "срібло" етапу "Діамантової ліги - 2019" у Парижі (9)
Cтрибун у висоту Андрій Проценко здобув "срібло" етапу "Діамантової ліги - 2019" у Парижі Український стрибун у висоту Андрій Проценко здобув "срібло" етапу "Діамантової ліги - 2019" у Парижі / xsport.ua Я погоджуюсь з правилами сайту та політикою приватності У столиці Франції Парижі учора, 24 серпня, відбувся 12-й етап легкоатлетичної "Діамантової ліги - 2019".
Фанати "Динамо" порівняли Суркіса із бабаком (ФОТО) (4)
25 сер 2019, 10:30 Фанати київського "Динамо" вивісили образливий банер на адресу президента клубу Ігоря Суркіса. На ньому вони написали вислів "День Сурка?" і зобразили граблі. Loading... Це сталося під час поєдинку Прем'єр-ліги "Динамо" - "Олімпік", який відбувся 24 серпня у столиці на НСК "Олімпійський". На банері, який тримали вболівальники ультрас-сектору, написали, крім слів "День сурка?", ще є перекреслене слово "бабак".
Легкоатлетика з Полтавщини виконала олімпійський норматив (4)
Ольга Ляхова має виступити на Іграх XXXII Олімпіади у Токіо. Як розповіли у Федерації легкої атлетики України, паризький етап "Діамантової ліги" у Парижі виявився досить успішним для українців. Ольга Ляхова нещодавно повернулася зі збору в горах і поступово набирає оберти.
В Японії розпочався чемпіонат світу з дзюдо (3)
Укрінформ В Токіо (Японія) у неділю, 25 серпня, стартував XXXIII чемпіонат світу з дзюдо. У перший день змагань Україну представляють чинна чемпіонка світу Дар'я Білодід (вагова категорія до 48 кг), Марина Черняк (до 48 кг) та Артем Лесюк (до 60 кг), повідомляє Укрінформ. На татамі японської столиці також вийдуть 66 кг - Георгій Зантарая, Богдан Ядов (обидва - до 66 кг), Артем Хомула (73 кг), Кеджау Ньябалі (90 кг),
Динамо - Олімпік: післяматчева прес-конференція Олексія Михайличенка (3)
Олексій Михайличенко / фото: Футбол 24 Головний тренер Динамо Олексій Михайличенко поділився враженнями після матчу 5-го туру УПЛ проти Олімпіка (1:1). Україна 5 тур Динамо 1 1 : 1 1 Олімпік 19:30 завершено 63' Віктор Циганков 85' Беньямін Вербіч Сергій Політило 52' Дмитро Гришко 69' 52' Сергій Політило 63' Віктор Циганков 69' Дмитро Гришко 85' Беньямін Вербіч "Звичайно ж, мені не так хотілося провести свій перший матч.
Українка стала бронзовою призеркою спринтерської гонки ЧС з літнього біатлону (2)
Фото: biathlon.com.ua У білоруських Раубічах завершилася жіноча спринтерська гонка в рамках другого змагального дня літнього чемпіонату світу з біатлону, в перебігу якого українка Дар'я Блашко стала бронзовою призеркою спринтерської гонки. Про це повідомляє Український біатлон на офіційній сторінці у Facebook. У чоловічому спринті найвища позиція - 18-та - у Сергія Семенова. Водночас у спринті серед юніорів українці також відзначились нагородами -
Гвардіола задоволений конкурентом Зінченко: Він працює, як віл (3)
Тренер відзначив старання Менді. Бенжамен Менді Фото:: Getty Images Головний тренер Манчестер Сіті Хосеп Гвардіола зазначив старання на тонування захисника Бенжамена Менді, який відновлюється після травми. "Якщо Бенжамен буде здоровим, його чекає успіх.
"Шахтар" сьогодні зіграє в особливій формі на честь 150-ліття Донецька (4)
Сьогодні футболісти донецького "Шахтаря" зіграють в особливій формі на честь 150-річчя Донецька / instagram.com Футболісти донецького "Шахтаря" сьогодні, 25 серпня, зіграють матч п'ятого туру чемпіонату УПЛ з "Маріуполем" в особливій формі на честь 150-річчя Донецька. Як повідомляє донецький клуб в соціальних мережах, на футболки "Шахтаря" нанесуть логотип міста, що відзначає ювілей в день сьогоднішнього матчу.
Черкащани перемогли на чемпіонаті України з легкої атлетики (3)
На змаганннях, які тривали у Луцьку, черкаські спортсмени були найсильнішими у бігу на 800 метрів та 400 метрів з бар'єрами. Про це повідомляє "Черкаський спорт". Ніколенко Вікторія стала чемпіонкою України в бігу на 800 м з результатом 2 хвилини 6 секунд та 53 сотих секунди. Денис Нечипоренко став чемпіоном України в бігу на 400 м з/б з результатом 50 секунд 78 сотих секунди.