Вісник податкової служби України

  1. Актуальні питання щодо справляння ПДФО та військового збору у 2019 році
    23.08.2019 / 15:00 Наталія ГОНЧАРОВА, заступник начальника відділу розгляду звернень платників податків управління адміністрування єдиного внеску, методології та розгляду звернень платників податків Департаменту податків і зборів з фізичних осіб ДФС України Дізнайтеся, як оподатковуються: "пакунок малюка" путівки від роботодавця компенсація послуги "муніципальна няня" відшкодування працівнику за придбані ним товари за готівку
    Вісник податкової служби України, 2019.08.23 19:53
  2. Підприємство працює цілодобово: як правильно оплачувати роботу працівників у нічний час
    23.08.2019 / 17:00 Заробітна плата за роботу в нічний час нараховується працівникам на підставі табелів обліку робочого часу, в яких наявні відповідні відмітки про фактично відпрацьований час, у тому числі нічні години роботи. Варто зауважити, що ст.
    Вісник податкової служби України, 2019.08.23 19:53
  3. Чи має право суб'єкт господарювання здійснювати розрахунки з нерезидентами за операціями з експорт/імпорту товарів через рахунки в іноземних фінансових установах, які знаходяться за межами України?
    23.08.2019 / 16:20 Суб'єкт господарювання - резидент має право здійснювати розрахунки з нерезидентами за операціями з експорту та імпорту товарів через рахунки, відкриті в іноземних фінансових установах, які знаходяться за межами України. ЗІР, категорія 114.02
    Вісник податкової служби України, 2019.08.23 19:52
  4. Сумісництво (внутрішнє та зовнішнє): які нюанси необхідно враховувати
    23.08.2019 / 14:20 Сумісництво визначається як виконання працівником, крім основної, іншої регулярної оплачувальної роботи на умовах трудового договору у вільний від основної роботи час на тому самому чи на іншому підприємстві, в установі, організації або у суб'єкта господарювання фізичної особи по найму.
    Вісник податкової служби України, 2019.08.23 19:52
  5. Чи може керівник підприємства звільнити працівника без двотижневого терміну відпрацювання і передачі ТМЦ?
    23.08.2019 / 15:40 Згідно з загальним правилом, передбаченим частиною першою ст. 38 КЗпП, працівник має право розірвати трудовий договір, укладений на невизначений строк, попередивши про це власника або уповноважений ним орган письмово за два тижні. В цілому ряді випадків закон зобов'язує власника або уповноважений ним орган розірвати трудовий договір у строк, про який просить працівник в поданій заяві про звільнення.
    Вісник податкової служби України, 2019.08.23 19:52
  6. З Днем Державного прапора та Днем Незалежності України!
    23.08.2019 / 09:00 Вітаємо з Днем Державного Прапора та Днем Незалежності України! Всім українцям - миру, щастя, благополуччя, успіхів в роботі та в усіх починаннях на благо нашої держави!
    Вісник податкової служби України, 2019.08.23 19:52
  7. Якщо ФОП-"загальник" вів діяльність до реєстрації Книги: чи потрібно йому вносити записи в Книгу за цей період?
    23.08.2019 / 11:40 Фізична особа - підприємець на загальній системі оподаткування зобов'язана зареєструвати першу Книгу обліку доходів і витрат (далі - Книга) з дати державної реєстрації до початку здійснення господарської діяльності (дати переходу зі спрощеної на загальну систему оподаткування). Якщо така фізична особа - підприємець зареєструвала Книгу після початку ведення господарської діяльності, то вона зобов'язана внести всі записи в
    Вісник податкової служби України, 2019.08.23 13:53
  8. Помилка у звіті про суми податкових пільг: як виправити та чи буде штраф?
    23.08.2019 / 11:00 Суб'єкт господарювання, що не сплачує податки та збори у зв'язку з отриманням податкових пільг, веде облік сум таких пільг та складає звіт про суми податкових пільг за формою згідно з додатком до Порядку No 1233 від 27.12.2010 р. Звіт подається за три, шість, дев'ять і дванадцять календарних місяців за місцем реєстрації суб'єкта господарювання протягом 40 календарних днів, що настають за останнім календарним днем податкового періоду.
    Вісник податкової служби України, 2019.08.23 13:53
  9. Як зробити запис про період навчання в трудову книжку працюючого студента?
    23.08.2019 / 13:00 Для студентів, які раніше не працювали та у зв'язку з цим не мали трудових книжок, відомості про час навчання, включаючи час роботи в студентських таборах, на виробничій практиці та при виконанні науково-дослідної госпдоговірної тематики, на підставі довідок вносяться підприємством, де надалі вони будуть працювати. Записи про час навчання вносяться до трудової книжки до занесення відомостей про роботу на цьому підприємстві.
    Вісник податкової служби України, 2019.08.23 13:53
  10. Земельна ділянка, яка належала ФОП, у січні перейшла до іншого власника: чи подавати ФОП декларацію з плати за землю?
    23.08.2019 / 10:20 Фізична особа - підприємець, яка станом на 1 січня поточного року мала у власності земельну ділянку (правовстановлюючі документи були оформлені на фізичну особу - підприємця), - у разі переходу права власності на таку земельну ділянку до іншого власника в січні поточного року - не подає до контролюючого органу податкову декларацію з плати за землю на поточний рік. При цьому платником земельного податку з 1 січня поточного року є новий
    Вісник податкової служби України, 2019.08.23 13:53