Партія "Батьківщина"

  1. Юлія Тимошенко: Надія - це символ незламності України. Київ, 25.05.2016
    Відео дня 25.05.2016 18:50
    Партія "Батьківщина", 2016.05.25 19:16
  2. Секретар Венеціанської комісії привітав звільнену Надію Савченкo
    Новини 25.05.2016 19:11 Сторони обговорили звільнення та повернення до України народного депутата, Члена ПАРЄ Надії Савченко. "Ми щиро радіємо звільненню Надії.
    Партія "Батьківщина", 2016.05.25 19:16
  3. Надія Савченко: Я готова померти за Україну
    Новини Пряма мова 25.05.2016 17:16 "Дякую матері, що дочекалася! Дякую сестрі, що воювала! Не було б у мене такої сестри - я б була мертва! Дякую народові України зі всього світу!
    Партія "Батьківщина", 2016.05.25 18:16
  4. На Луганщині "Батьківщина" допомагає в пошуку зниклих дітей
    Луганська область 25.05.2016 17:28 Як повідомляє прес-служба Луганського обласного партосередку, "Батьківщина" на власних сторінках у соціальних мережах поширила понад 100 оголошень про зниклих дітей, з їх прикметами та описом. "Ми вирішили зробити хоча б найменше, що нам під силу - поширити інформацію на сторінках соціальних мереж.
    Партія "Батьківщина", 2016.05.25 18:16
  5. У Раді Європи чекають на Надію Савченко на засіданні ПАРЄ у червні, - Григорій Немиря
    Новини 25.05.2016 17:07 Сторони обговорили звільнення та повернення до України народного депутата, Члена ПАРЄ Надії Савченко. "Це дуже радісна новина.
    Партія "Батьківщина", 2016.05.25 18:16
  6. Європа вітає Україну з поверенням Надії Савченко
    Новини 25.05.2016 16:15 "Звільнення Савченко - чудова новина. Я з нетерпінням чекаю її в Страсбурзі найближчим часом.
    Партія "Батьківщина", 2016.05.25 17:16
  7. Юлія Тимошенко: Надія - це символ незламності України
    Новини 25.05.2016 16:31 Про це заявила лідер "Батьківщини" Юлія Тимошенко після того, як зустріла українську героїню в аеропорту Бориспіль після повернення на Батьківщину. "Сьогодні для України є історична подія - повернення Надії Савченко додому, на рідну землю.
    Партія "Батьківщина", 2016.05.25 17:16
  8. Надія Савченко: Я - на волі! Київ, 25.05.2016
    Відео дня 25.05.2016 16:18
    Партія "Батьківщина", 2016.05.25 17:15
  9. "Батьківщинівці" Львова допомагають дітям-сиротам
    Львівська область 25.05.2016 16:02 Як повідомляє прес-служба Львівського обласного партосередку, з метою соціальної підтримки дітей із сиротинців проводиться збір одягу, іграшок та інших речей для дітей віком до 7 років. "Зібрані речі ми передамо до трьох дитячих будинків Львова, а самі речі прийматимемо до 31 травня в усіх громадських приймальнях міста", - розповів голова Франківського осередку Олег Козакевич.
    Партія "Батьківщина", 2016.05.25 16:16
  10. На Волині "батьківщинівці" влаштували свято доброго серця
    Волинська область 25.05.2016 15:53 Як повідомляє прес-служба Волинської обласної парторганізації, на свято запросили багатодітних матерів, учасників АТО, волонтерів та громадських активістів. Завдяки організаторам заходу громадські активістки, багатодітні мами змогли поспілкуватися з однодумцями, висловити свою точку зору на різні проблеми, поділитися не лише життєвим досвідом, а й радістю та смутком.
    Партія "Батьківщина", 2016.05.25 16:16