Моя Вінниця

  1. Учасники АТО, які хочуть розпочати власну справу, мають можливість безкоштовно пройти бізнес-навчання
    У Вінниці продовжується набір часників АТО та ООС до навчального проекту "Програма з підприємницької діяльності для ветеранів АТО та ООС". За 2,5 місяці відвідувачі навчальної програми опанують основи планування, маркетингу, фінансів, управління персоналом і продажів. На початку жовтня у Вінниці стартував набір до "Програма з підприємницької діяльності для ветеранів АТО та ООС" . Навчатимуть ветеранів АТО викладачі Київської школи економіки спільно з
    Моя Вінниця, 2019.10.21 19:08
  2. Від "Леді Лазарус" до "Ярослава Мудрого"! Contemporary music days in Vinnytsia-2019 вразив гучними прем'єрами
    Гучними оваціями 20 жовтня у Вінниці завершився 18-й фестиваль сучасної музики Contemporary music days in Vinnytsia-2019. Цього року фестиваль проходив за підтримки Українського культурного фонду, Вінницького міського голови Сергія Моргунова та Вінницької міської ради, тому абсолютно на усі події глядачі мали змогу потрапити безкоштовно. Протягом чотирьох днів фестиваль вражав гучними прем'єрами, унікальними
    Моя Вінниця, 2019.10.21 19:08
  3. У вересні торгівля та ліцензування підакцизних товарів поповнила місцеву казну більш ніж на 20 млн грн
    За даними управління контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів ГУ ДПС у Вінницькій області у вересні 2019 року за ліцензування та торгівлю підакцизними товарами до місцевого бюджету було спрямовано понад 20 мільйонів гривень. Так, надходження акцизного податку з реалізації підакцизних товарів суб'єктами роздрібної торгівлі склали 18 млн 255,6 тис.грн.
    Моя Вінниця, 2019.10.21 19:08
  4. П'яний водій намагався за 100$ "відкупитися" від патрульних
    В ніч з 20 на 21 жовтня, близько 2-ї години, під час патрулювання вулиць обласного центру поліцейські помітили автомобіль "Daewoo", водій якого, змінюючи напрямок руху, не увімкнув покажчик повороту.
    Моя Вінниця, 2019.10.21 16:08
  5. По вулиці Мури розпочалось будівництво підземного контейнерного майданчика для сміття
    У місті продовжують будувати підземні контейнерні майданчики, які передбачають роздільний збір відходів. Сьогодні розпочались роботи по вулиці Мури поблизу будинку No6.
    Моя Вінниця, 2019.10.21 16:08
  6. Аматорський театр з Бару вирушив в гастрольний тур на Схід
    Барський художній аматорський театр вирушає в гастрольний тур на схід країни із Виставою "Сто тисяч": реабілітація учасників АТО через творчість. Напередодні виставу презентували Вінничанам.
    Моя Вінниця, 2019.10.21 16:08
  7. "Вінницькі вовки" разом з небайдужими вінничанами зібрали більше тонни сміття
    У суботу, 19 жовтня, в Сабарові відбувся масштабний екологічний забіг "Плогінг по-вінницьки". Організаторами акції стали учасники спортивного клубу "Вінницькі Вовки", які вже вдруге ініціюють таку подію в нашому місті. Суть плогінгу полягає в тому, що під час пробіжки бігуни збирають усе сміття, яке знаходиться на їхньому шляху.
    Моя Вінниця, 2019.10.21 16:08
  8. Кращим спортсменом вересня на Вінниччині став боксер Ігор Ковтун
    Виконком обласного відділення НОК України визначив кращого спортсмена вересня на Вінниччині. Ним став молодий і перспективний боксер Ігор Ковтун. По традиції він отримає грошовий сертифікат відділення НОК України на суму 3 тисячі гривень. Ігор Ковтун у вересні став бронзовим призером чемпіонату Європи з боксу серед молоді 2019 року.
    Моя Вінниця, 2019.10.21 13:08
  9. У Вінниці втретє відбувся турнір пам'яті Героя Небесної Сотні Максима Шимка
    Звитяга, відданість та любов до України - на цих трьох "китах" мужності утримується сьогодні спокійне життя кожного громадянина, в той час, коли на сході країни точаться військові баталії за нашу незалежність й свободу - за це віддавали своє життя і мирні жителі, в серці яких "Україна - понад усе!".
    Моя Вінниця, 2019.10.21 13:08
  10. Медики щеплюються від дифтерії та правцю
    Як ми вже повідомляли, у Вінниці стартувала кампанія з вакцинації проти грипу. Щеплення містянам пропонують провести за пільговою Муніципальною програмою Стоп грип.
    Моя Вінниця, 2019.10.21 13:08