Сім'я і Дім

  1. Як обрати якісні іграшки для дитини
    Психологи та виробники розробили низку критеріїв, які допоможуть придбати веселий та корисний сюрприз для малечі. yКупуючи подарунки для дитини ми зазвичай обираємо цікаві забавки.
    Сім'я і Дім, 2019.08.19 18:13
  2. Оригінальний торт "Кіліманджаро"
    Цей смачний торт має просто приголомшливий вигляд і нагадує справжній вулкан! Хоча, на перший погляд, може видатися, що його складно готувати, насправді, це досить просто і з цілком доступних продуктів.
    Сім'я і Дім, 2019.08.19 18:13
  3. Має знати кожен: аналітики назвали 5 переваг пральних машин з вертикальним завантаженням
    З огляду на те, що вертикальні пральні машини мають менший попит, ніж горизонтальні моделі, аналітики вирішили довести, що цільова аудиторія просто недооцінює цей різновид побутової техніки.
    Сім'я і Дім, 2019.08.19 18:13
  4. Яблука з медом на Спаса додадуть здоров'я на весь рік
    За біблійною легендою, у цей день Христос явився трьом своїм учням у світлі божественної слави, демонструючи єдність Святої Трійці. 19 серпня, православні святкують Преображення Господнє.
    Сім'я і Дім, 2019.08.19 12:13
  5. Смачні консервовані помідори половинками. Три хороші рецепти із мого записника
    Мої улюблені консервовані помідори - половинками. Для себе я обрала три найбільш вдалі рецепти: медові, свекрушині і салатні помідори. 16.08.2019 15:21 "САЛАТНІ" 25-30 невеликих помі-дорів, 5-6 цибулин, 10-12 зубців часнику, зелень, 5-6 лаврових листків, 20 горо-шин чорного перцю, 1,5 л води, 4 ст.
    Сім'я і Дім, 2019.08.16 18:13
  6. А ваша дитина готова до школи?
    Коли краще віддавати дитину у школу: у 6 чи в 7 років? З якого віку починати готуватися? Як визначити, чи дитина готова до школи? Консультує експерт із дошкільного розвитку. На актуальні запитання відповідає Вікторія ГОТЬ, керівник Центру дошкільного розвитку дитини. - Коли починати готувати дитину до школи? - Усіх батьків можна розділити на дві категорії: перша починає готувати своє чадо до школи фактично з пелюшок, а друга схиляється до того, що
    Сім'я і Дім, 2019.08.16 18:13
  7. Які особливості має карниз під стелю? Розповідає Alser
    Стильно оформлене вікно - одна з важливих складових інтер'єру. Тому тут потрібно врахувати кожну деталь. Якщо вікно залишити просто так, воно буде жахливо виглядати (навіть якщо встановлене пластикове).
    Сім'я і Дім, 2019.08.16 18:13
  8. Мариновані кисло-солодкі сливи "Для дорослих". Чудова закуска до м'яса!
    Такі сливи на будь-якому застіллі ідуть на ура! Закуска, як треба! 15.08.2019 16:39 Мариновані кисло-солодкі сливи Сливи сорту угорка (темносині, несолодкі, зі щільною м'якоттю).
    Сім'я і Дім, 2019.08.15 18:13
  9. Амброзія: кому корисна і що лікує
    Багато господарів люто борються з чагарниками амброзії, вирубуючи всю поросль, як тільки вона з'являється. Насправді амброзія широко використовується в народній медицині та гомеопатії, адже ця рослина містить безліч корисних речовин і має неймовірно корисні властивості. Користь амброзії Амброзія багата ефірними оліями, мінеральними солями, вітамінами та іншими корисними сполуками, такими як камфора, цінерол, сесквітерпеноіди.
    Сім'я і Дім, 2019.08.15 18:13
  10. Пряний сливовий соус до м'яса
    Маєте сливи, а вони кислі і ніхто не хоче їх їсти? Приготуйте з них ароматний соус. М'со з таким соусом просто неймовірне! 15.08.2019 15:43 Пряний сливовий соус до м'яса 1 кг кислих слив (угорок, червоної, зеленої або жовтої кислої аличі, інших) (також можна готувати із вишень, у тому числі із заморожених, або із будь- яких кислих ягід, як-то кизил, айва, смородина, терен), 0,5 скл.
    Сім'я і Дім, 2019.08.15 18:13