Сім'я і Дім

  1. Капуста квашена з горілкою - хрумка і смачна
    Завдяки додаванню горілки квашена капуста залишається хрумкою. А про алкоголь не хвилюйтеся: у готовій капусті буде не більше градусів, ніж у кефірі! 16.10.2019 11:19 Капуста квашена з горілкою На 3 літрову банку: 2-2,5 кг капусти, 1 морквина, 1,5 л води, 3 ст.
    Сім'я і Дім, 12:13
  2. "Правильні" закуски до коньяку: забудьте про лимон!
    Благородні напої вимагають особливих закусок. Адже саме вони розкривають і доповюють смак алкогольних напоїв. Особливо часто ми помиляємося, підбираючи закуски до коньяку.
    Сім'я і Дім, 12:13
  3. 5 кращих настільних ігор для вечірок
    Готуєтеся до зустрічі гостей чи збираєтеся приємно провести час усією сім'єю? Вам стануть у пригоді настільні ігри. Настольные игры для вечеринок стануть ковтком свіжого повітря, який пожвавить звичну подію.
    Сім'я і Дім, 2019.10.15 18:13
  4. Смачнючий гарбуз у сметанному соусі з часником. Чоловік і діти у захваті - з'їли за 5 хвилин!
    Усі знають, що гарбуз дуже корисний. Однак дуже складно змусити їсти страви з гарбузом дітей і чоловіків. Гарбузова каша, суп-пюре, пиріг із гарбузом - вони багатьом не смакують.
    Сім'я і Дім, 2019.10.15 18:13
  5. Морквяні кекси до чаю або кави. Чудовий рецепт сонячного десерту!
    Тільки від одного погляду на ці помаранчеві кекси на дуі стає тепліше. А якщо до цього додати, що вони смачні і містять корисну моркву, - десерт стає безцінним!
    Сім'я і Дім, 2019.10.10 18:13
  6. Морквяне печиво без яєць, масла і маргарину. Сама печу і вам раджу!
    Хочете приготувати щось смачне, але корисне на десерт? Хочу вам запропонувати спекти таке печиво. Я його готую досить часто і вам раджу! 10.10.2019 16:12 Морквяне печиво 3-4 скл.
    Сім'я і Дім, 2019.10.10 18:13
  7. Морквяні котлети. Смачно і корисно!
    Маю дуже вдалий рецепт котлет із моркви. Його колись мені дала сусідка, яка працювала кухарем. І він швидко прижився в нашій сім"ї. 10.10.2019 15:58 Котлети із моркви 2 великі морквини, 2 цибулини, 4 яйця, 4-5 ложок борошна, перець і сіль 2 великі морквини зварити до напівготовності і потерти на крупну тертку.
    Сім'я і Дім, 2019.10.10 18:13
  8. Тістечка у кокосовій шубці "Їжачки"
    Ці смачні симпатичні тістечка готувати зовсім просто. Треба лише спекти один корж, порізати його, вмочити у помадку і обваляти у кокосовій стружці або вафлях.
    Сім'я і Дім, 2019.10.10 18:13
  9. Як репетитор допоможе дитині вивчити англійську та заповнить прогалини у шкільному навчанні?
    Списані олівцем підручники англійської, зошити, словники - невід'ємні атрибути школяра на кожному уроці. Іноземна мова сприймаються дітьми як щось незвичайне, нове, цікаве і таємниче.
    Сім'я і Дім, 2019.10.10 12:13
  10. Як зберегти очі здоровими, а зір - ясним. Це важливо знати!
    За статистикою, найчастішими захворюваннями очей дорослого населення є катаракта, глаукома, вікова макулярна дистрофія та діабетична ретинопатія. З нагоди Всесвітнього дня зору офтальмолог розповідає про кожне з цих захворювань. Кожного другого четверга жовтня відзначається всесвітній день зору, цього року ця подія припадає на 10 жовтня.
    Сім'я і Дім, 2019.10.10 12:13