Міністерство охорони здоров'я України

  1. Оголошення 23 серпня 2019, 09:15 м. Київ, вул. Грушевського, буд. 7
    23 серпня 09:15 Рішення засідання конкурсної комісії з проведення конкурсу на зайняття посади генерального директора Державного закладу "Дитячий спеціалізований (спеціальний) клінічний санаторій "Хаджибей" Міністерства охорони здоров'я України від 21.08.2019 За результатами заслуховування конкурсних пропозицій і проведених співбесід з Пруссом С.В.
    Міністерство охорони здоров'я України, 2019.08.23 16:02
  2. Оголошення 23 серпня 2019, 09:15 м. Київ, вул. Грушевського, буд. 7
    23 серпня 09:15 Рішення засідання конкурсної комісії з проведення конкурсу на зайняття посади директора Державного закладу "Дитячий спеціалізований (спеціальний) санаторій "Джерело" Міністерства охорони здоров'я України від 21.08.2019 Визначити переможцем конкурсу на зайняття посади директора Державного закладу "Дитячий спеціалізований (спеціальний) санаторій "Джерело" Міністерства охорони здоров'я України Саранчу Сергія Миколайовича.
    Міністерство охорони здоров'я України, 2019.08.23 16:02
  3. МОЗ України шукає комунікаційників: як податися
    Наразі відкриті дві вакансії головних спеціалістів експертної групи з питань стратегічних комунікацій Директорату стратегічного планування та євроінтеграції.
    Міністерство охорони здоров'я України, 2019.08.23 15:02
  4. Мешканці тимчасово окупованих територій України можуть отримати безкоштовні щеплення: як це зробити
    МОЗ України запрошує мешканців тимчасово окупованих територій захистити себе і своїх дітей від 10 небезпечних хвороб - безоплатно отримати щеплення, гарантовані державою для кожного, на підконтрольних територіях. Хто може вакцинуватися безоплатно Підписати декларацію з сімейним лікарем, терапевтом і педіатром і отримувати повний перелік послуг первинної медичної допомоги безоплатно можуть: громадяни України,
    Міністерство охорони здоров'я України, 2019.08.23 13:02
  5. На Рівненщині провели перші операції з лікування аритмій на новому сучасному обладнанні
    Унікальне для області обладнання - електрофізіологічну лабораторію для проведення абляції - Рівненський серцево-судинний Центр отримав у рамках спільного проекту Світового Банку та МОЗ України "Поліпшення охорони здоров‘я на службі у людей".
    Міністерство охорони здоров'я України, 2019.08.23 12:02
  6. Ініціатива студентів-медиків: відбулася літня школа з нейро- та кардіофізіології
    12-18 серпня 2019 року у Львові відбулася літня школа для студентів-медиків "Integrative Approaches in Systems Physiology". Програма літньоі школи готувалася у співпраці з німецькими фахівцями.
    Міністерство охорони здоров'я України, 2019.08.23 11:02
  7. Антифейк: Олександр Дубінський проти достойної оплати медичних послуг і здорового глузду
    Олександр Дубінський, блогер, відомий низкою брехливих заяв щодо діяльності МОЗ України, опублікував відеозапис, в якому залякує своїх глядачів. Дубінський стверджує, що перетворення чотирьох найбільших національних медичних закладів України на казенні неприбуткові підприємства нібито призведе до банкрутства таких закладів.
    Міністерство охорони здоров'я України, 2019.08.22 15:01
  8. Як впроваджуватиметься стратегія розвитку медосвіти: план на 2019 - 2021 роки
    21 серпня Кабінет Міністрів України затвердив план заходів з реалізації Стратегії розвитку медичної освіти в Україні на 2019 - 2021 роки. За цей час з'являться нові стандарти освіти, сучасні програми і засоби для навчання студентів, гроші за безперервний професійний розвиток підуть за лікарями, а держава сприятиме якісному розвитку медичної науки. Як зміниться медосвіта: 1. Освітні стандарти в галузі знань "22 Охорона здоров'я" будуть розроблені