ФК Карпати Львів

1. Юрій Тлумак долучився до перемоги збірної України U-18 над Вірменією U-18
    Після перемоги в першому спарингу з рахунком 5:1 цього разу підопічні Володимира Єзерського забили супернику лише один м'яч. Карпатівець Юрій Тлумак відіграв весь перший тайм та був замінений на 46-ій хвилині. Юнацька збірна України U-18 (футболісти не старші 2002 року народження) завершила тренувальний збір другим товариським матчем у Вірменії проти місцевих однолітків.
    ФК Карпати Львів, 2019.10.13 21:31
  2. Дмитро Шостак забив гол за юнацьку збірну України U-17
    Підопічні Олександра Петракова забили у ворота суперників по м'ячу в кожному з таймів. Окрім Дмитра Шостака у цьому матчі взяли участь й інші карпатівці: Віталій Роман, Максим Хлань, Гліб Савчук, Євген Биков та Назарій Федурко. Сьогодні на НТК ім.
  3. ДЮФЛУ: огляд матчів 6-го туру
    12-го жовтня відбулися два з чотирьох запланованих матчів 6-го туру серед команд вищої ліги Дитячо-Юнацької Футбольної Ліги України у четвертій групі за участю школярів "Карпат".
  4. Ростислав Лях: "Виходив на поле з подвійною мотивацією"
    Післяматчевий коментар сьогоднішнього іменинника, гравця львівських "Карпат" Ростислава Ляха. "Вдячний усім за привітання!
    ФК Карпати Львів, 2019.10.12 21:31
  5. Артем Козак: "Треба бути холоднокровнішими у гольових моментах"
    Коментар після спарингу із "Жальгірісом" карпатівця Артема Козака. "Налаштовувались на матч серйозно, адже наш тренерський штаб наголошував, що цей спаринг допоможе нам підготуватись до львівського дербі.
  6. Спаринг. "Карпати" - "Жальгіріс" - 1:1
    Товариський матч. 12.10.2019, 17:00. Львів, стадіон "Україна". Сонячно. +18°С. "КАРПАТИ" (Стартовий склад): Кудрик, Лях, Веремієнко, Ковтун, Харжевський, Вербний, Назарина, Дженнінгс, Ді Франко, Козак, Гуцуляк. Запасні: Підківка, Авраменко, Векляк, Сільченко, Кльоц, Толочко, Мохамед, Лейоус, Понде, Притула. Головний тренер - Роман Санжар. "ЖАЛЬГІРІС" (Стартовий склад): Мікельоніс, Дапкус, Садаускас, Клімавічус,
  7. Роман Санжар: "Задоволений нашими молодими гравцями"
    Після спарингу з "Кауно Жальгірісом" головний тренер "левів" поділився своїми враженнями з Інформаційним центром ФК "Карпати". "Ми провели якісний спаринг з хорошим суперником, - каже Санжар.
  8. Спаринг. "Карпати" - "Жальгіріс". Онлайн! (ВІДЕО)
    МІЖНАРОДНИЙ ТОВАРИСЬКИЙ МАТЧ. 12.10.2019, 17:00. ЛЬВІВ, СТАДІОН "УКРАЇНА" "КАРПАТИ": Кудрик, Лях, Веремієнко, Ковтун, Харжевський, Вербний, Назарина, Дженнінгс, Ді Франко, Козак, Гуцуляк. Запасні: Підківка, Авраменко, Векляк, Сільченко, Кльоц, Толочко, Мохамед, Лейоус, Понде, Притула. Головний тренер - Роман Санжар. "ЖАЛЬГІРІС": Мікельоніс, Дапкус, Садаускас, Клімавічус, Бушман, Шилкайтіс,
    ФК Карпати Львів, 2019.10.12 18:31
  9. Карпатівські легіонери зіграли за свої збірні
    Александру Бойчук відіграв 90 хвилин за національну збірну Молдови у матчі проти Андорри, але зусиль форварда "Карпат" виявилось недостатньо для позитивного результату - поразка з рахунком 1:0. Марвін Мартінс та Тім Халл залишились на лаві запасних у складі збірної Люксембургу на поєдинок проти португальців.
    ФК Карпати Львів, 2019.10.12 09:31
  10. Юрій Тлумак зіграв за збірну України U-18
    Підопічні Володимира Єзерського забили у ворота суперників п'ять м'ячів, а у свої пропустили лише один. Півзахисник "Карпат" Юрій Тлумак з'явився на футбольному полі на 55-ій хвилині. Сьогодні в Єревані на базі національних команд Вірменії юнацька збірна України U-18 (футболісти не старші 2002 року народження) зустрічалася з місцевими однолітками. Як такої боротьби не вийшло, оскільки вже до середини першого тайму завдяки
    ФК Карпати Львів, 2019.10.11 21:31