ФК Волинь

1. Кожанов, Сіаваш і Неділько - у збірних 13-го туру Першої ліги!
    Вихідними "Волинь" продовжила свою успішну серію в чемпіонаті України до трьох матчів, переконливо обігравши "Черкащину" - 3:0. Тож не дивно, що наших футболістів знову побрали до своїх символічних збірних туру провідні спортивні сайти країни.
    ФК Волинь, 2019.10.15 18:34
  2. ДЮФЛУ, 6 тур. Огляд матчів "Волині"
    У звітному турі дві вікові групи волиняни грали проти МФА "Мукачево" домашні поєдинки. На жаль, закарпатські гості були переконливішими та поїхали з Луцька з двома перемогами.
  3. "Волинь" - "Черкащина" Черкаси: післяматчева прес-конференція Віталія Кобзаря
    Представляємо вашій увазі відео прес-конференції виконуючого обов'язки головного тренера "Черкащини" Віталія Кобзаря. Волинь 3 : 0 Черкащина Чемпіонат України Перша ліга 2019/20 (13 тур) 19:00, 12.10.2019 Матч-центр
    ФК Волинь, 2019.10.13 00:34
  4. Чемпіонат України, 13-й тур. "Волинь" - "Черкащина" Черкаси 3:0
    У матчі проти однієї з останніх команд турнірної таблиці Першої ліги команди до середини тайму звикали одна до одної. Згадати можна було хіба що невелику паніку біля воріт гостей, якою не скористалися ані Денис Кожанов, ані Сіаваш Хагназарі, ані Віталій Пономар.
  5. "Волинь" - "Черкащина" Черкаси: післяматчева прес-конференція Андрія Тлумака
    Всю Волинь вітаю з перемогою. Ми перемогли і дуже надіялися на ці три очки. Зіграли, в принципі, солідно, два м'ячі забили в першому таймі, закріпили третім.
  6. "Волинь" - "Черкащина": анонс поєдинку
    "Волинь" - "Черкащина": анонс поєдинку Наша команда спробує здобути чергову домашню перемогу в Першій лізі... Чемпіонат України.
    ФК Волинь, 2019.10.12 00:34