Департамент охорони здоров'я КМДА

  1. "Захворів - залишайся вдома! Це другий після вакцинації дієвий спосіб запобігти епідеміям інфекційних хвороб", - Валентина Гінзбург
    Нічого, окрім щеплень, не може захистити від небезпечних інфекційних хвороб. Та є ще одна обов'язкова для виконання вимога: відчуваєте, що захворіли, - залишайтеся вдома та, не зволікаючи, проконсультуйтеся зі своїм лікарем.
    Департамент охорони здоров'я КМДА, 2019.08.16 18:42
  2. Оперативний звіт про діяльність ЗОЗ за 15.08.2019
    Файл документа: 15.08.2019.doc
    Департамент охорони здоров'я КМДА, 2019.08.16 12:42
  3. Минулого тижня у рамках проекту "Лікар у вашому домі" провели більше тисячі обстежень
    За минулий тиждень у рамках проекту "Лікар у Вашому домі" здійснено 1050 обстежень, а загалом від початку дії проекту - 91 575 обстежень. У рамках проекту кожен охочий може безкоштовно пройти медичні обстеження у наметах із написом "Лікар у Вашому домі" в усіх районах столиці.
    Департамент охорони здоров'я КМДА, 2019.08.15 18:42
  4. Оперативний звіт про діяльність ЗОЗ за 14.08.2019
    Файл документа: 14.08.2019.doc
    Департамент охорони здоров'я КМДА, 2019.08.15 12:42
  5. Оперативний звіт про діяльність ЗОЗ за 13.08.2019
    Файл документа: oper_zvit14082019.doc
    Департамент охорони здоров'я КМДА, 2019.08.14 12:42
  6. У Києві спостерігається наймасштабніший спалах кору за всі роки незалежності України, і лише активна вакцинація може убезпечити столицю - Валентина Гінзбург
    У Києві - наймасштабніший спалах кору за всі роки незалежності України. І лише активна позиція людей щодо вакцинації може убезпечити столицю. Визначитися щодо необхідності вакцинації слід із лікарем, із яким підписано декларацію, і в найближчі дні провести щеплення.
    Департамент охорони здоров'я КМДА, 2019.08.13 18:42
  7. Оперативний звіт про діяльність ЗОЗ за 12.08.2019
    Файл документа: 12.08.2019.doc
    Департамент охорони здоров'я КМДА, 2019.08.13 12:42
  8. Оперативний звіт про діяльність ЗОЗ за 10.08.2019
    Файл документа: 10.08.2019.doc
    Департамент охорони здоров'я КМДА, 2019.08.12 12:43
  9. Оперативний звіт про діяльність ЗОЗ за 09.08.2019
    Файл документа: 09.08.2019.doc
    Департамент охорони здоров'я КМДА, 2019.08.12 12:43
  10. Гіпертонічний криз, ускладненнями якого може стати інфаркт або інсульт, частіш за все є наслідком запущеної гіпертонічної хвороби - Валентина Гінзбург
    Гіпертонічний криз - зазвичай є наслідком запущеної артеріальної гіпертензії (про яку людина або не здогадується, або обирає для себе "не помічати", замість лікувати).
    Департамент охорони здоров'я КМДА, 2019.08.12 12:43