Департамент охорони здоров'я КМДА

  1. Оперативний звіт про діяльність ЗОЗ за 17.10.2019
    Файл документа: 17.10.2019.doc
    Департамент охорони здоров'я КМДА, 12:42
  2. Кров у столичні заклади охорони здоров'я доставлятимуть волонтери на мотоциклах - Микола Поворозник (+фото)
    Компоненти крові у столичні заклади охорони здоров'я доставлятимуть волонтери ГО "MotoHelp". Відповідний договір про співпрацю вони сьогодні підписали з КНП "Київський міський центр крові".
    Департамент охорони здоров'я КМДА, 2019.10.17 18:42
  3. Понад 1300 киян скористалися можливістю перевірити зір під час акції до Всесвітнього дня зору - Валентина Гінзбург
    Понад 1300 киян скористалися можливістю перевірити зір під час діагностично- профілактичної акції, ініційованої Департаментом охорони здоров'я, до Всесвітнього дня зору.
    Департамент охорони здоров'я КМДА, 2019.10.17 12:42
  4. Оперативний звіт про діяльність ЗОЗ за 16.10.2019
    Файл документа: oz_16.10.19.docx
    Департамент охорони здоров'я КМДА, 2019.10.17 12:42
  5. Оперативний звіт про діяльність ЗОЗ за 15.10.2019
    Файл документа: oz_15.10.19.docx
    Департамент охорони здоров'я КМДА, 2019.10.16 12:42
  6. За минулий тиждень у рамках проекту "Лікар у Вашому домі" здійснено понад 1 тис. обстежень (+графік) - Микола Поворозник
    За минулий тиждень у рамках проекту "Лікар у Вашому домі" здійснено 1099 обстежень, а загалом від початку дії проекту - 101 761 обстеження. Про це повідомив перший заступник голови КМДА Микола Поворозник. У рамках проекту кожен охочий може безкоштовно пройти медичні обстеження у наметах із написом "Лікар у Вашому домі" в усіх районах столиці.
    Департамент охорони здоров'я КМДА, 2019.10.15 18:42
  7. Із 15 до 19 жовтня киянки зможуть пройти позачергові обстеження на виявлення патологій молочної залози - Валентина Гінзбург (+план-графік)
    Із 15 до 19 жовтня у комунальних медичних закладах столиці киянки зможуть пройти позачергові обстеження на виявлення патологій молочної залози. Таку ініціативу запровадив Департамент охорони здоров'я з нагоди відзначення Всесвітнього дня боротьби із захворюваннями на рак молочної залози. "Така страшна статистика: щороку рак молочної залози діагностується у понад 1500 киянок.
    Департамент охорони здоров'я КМДА, 2019.10.15 18:42
  8. Оперативний звіт про діяльність ЗОЗ за 12.10.2019
    Файл документа: oz_12.10.19.docx