Хвиля Десни

  1. Це крукові легко згубити пір'їну...
    Серпень 22, 2019 Оце повернувся з мандрів вздовж і впоперек Неньки. Видовище сумне… Села неначе погоріли і люди… Як у Шевченка сказано давно і, видать, на всі часи… * * * немає на кого лишити вітчизну немає на кого і мову лишити над прірвою в житі немає кому і дихати важко між цього усього нічого такого лишається віра на вірі але я їй віри не йму це крукові легко згубити у небі легеньку пір'їну це легко пір'їні пірнути гойднувши тяжіння земне
    Хвиля Десни, 2019.08.22 21:41
  2. Ні верби, ні аличі, ні Кожелянка...
    Серпень 22, 2019 Сьогодні маємо роковини по Василеві… Одинадцять років без Василя Кожелянка… ... Я добре запам'ятав ту мить, коли дізнався, що Василя не стало.
    Хвиля Десни, 2019.08.22 19:41
  3. Чи знаєте ви, що...
    Серпень 22, 2019 Автор гумористичних віршів Юрко Позаяк був керівником Служби підготовки виступів Віктора Ющенка… Брати-письменники Григорій і Григір Тютюнники отримали одне й те саме ім'я Григорій через випадковий збіг обставин… Деякі речення в романах української письменниці-сюрреалістки Емми Андієвської сягають п'ятнадцяти сторінок… Друга збірка поезій Миколи Вінграновського, що називається "Сто поезій",
    Хвиля Десни, 2019.08.22 13:41
  4. Інформаційна зброя. Дози "опромінення"
    Серпень 22, 2019 Величезна проблема і черговий виклик для всіх нас полягає в тому, що українці в Україні вже вчергове позбавляються навіть того мізеру загальнонаціональних ЗМІ, які би були у власності проукраїнських громадян України і займали проукраїнську позицію. Я не прихильник "теорії змов", однак те, що я бачу і чую, інформація, яку моніторю з різних джерел, все більше переконує, що ми недооцінили масштаби
    Хвиля Десни, 2019.08.22 12:45
  5. Мій друг Нон
    Серпень 21, 2019 Я глибинно сільська дитина і донедавна коти в моєму світогляді грали дуже просту ролю: лови мишей, не плутайся під ногами і ходи геть звідси. Кицька втрапити в моє житло могла лише у вигляді малюнка, та й то кольорового. Тим часом син виріс, зміцнів, завів кохану і знайшов з друзями шолудиву кицю на смітнику.
    Хвиля Десни, 2019.08.21 16:41
  6. "Заряджена" вода із унітазу
    Серпень 21, 2019 Після останніх президентських і парламентських виборів я остаточно переконався, що конституційно-демократичних шляхів виходу України із кризи не існує.
    Хвиля Десни, 2019.08.21 11:41
  7. Ще раз до візиту Сари і Беньяміна Нетаньяху
    Серпень 20, 2019 Наші традиції безнадійно застаріли… Хліб-сіль… Шо ето такоє?! Хліб - глютен, борошно, ожирєніє. І сіль - хлорид натрія, "біла смерть", проклята всіма дієтологами міра… В такому поєднанні це більше схоже на якусь "чорну мєтку", а не на вітання… Ви б ще свиню закололи прямо на взльотній полосі… І заходились смалить її на соломі… Треба давать щось соврємєнне. Чіа, квіноа, або хотя би авокадо…
    Хвиля Десни, 2019.08.20 22:41
  8. Кухня, намагнічена телевізором
    Серпень 20, 2019 Чуєш, що кіно російською - вимкни приймача! ... Теща дивиться серіал, написаний російськими сценаристами, проспонсорований російськими спонсорами, хоча знімався в Києві, а всі актори є українським громадянами, хоч розмовляють російською... Цей фокус дає право назвати той фільм "українським", і крутити його в Україні, проти якої нині воює Росія. Чую репліки "романтичної" героїні:
    Хвиля Десни, 2019.08.20 21:41
  9. Європейськість за Макроном...
    Серпень 20, 2019 Отже, Президент Франції вважає Росію європейською державою... "Я знаю, що Росія - це європейська країна, і тому у неї є своє місце в європейській архітектурі.
    Хвиля Десни, 2019.08.20 19:41
  10. Думки і мислі Валерія Шевчука
    Серпень 20, 2019 Українці не вміють хвалити своїх - швидше чужого похвалять, запобігаючи ласки… Оно, було, кажу Павлові Мовчану, мовляв, який видАтний письменник Валерій Шевчук, давно би йому мали дати Нобелівську премію, бо, к приміру, "Ім'я троянди" Умберто Еко давніше значно написано нашим Валерієм Шевчуком. А Мовчан у відповідь сердито: "Ага, а ти знаєш який поганенний той Шевчук сусіда по дачі?!" … Не знаю і знати не хочу.
    Хвиля Десни, 2019.08.20 19:41