Державна фіскальна служба України

  1. Шановні друзі! Щиро вітаю вас з Днем народження країни!
    Головне управління ДФС у Донецькій області Шановні друзі! Щиро вітаю вас з Днем народження країни! День Незалежності України - це не тільки прапори, паради і символи.
    Державна фіскальна служба України, 2019.08.23 19:38
  2. Керівництво податкової Донеччини відвідало святковий захід - урочистий військовий хід з Державним прапором довжиною шість метрів
    Головне управління ДФС у Донецькій області Сьогодні у м. Маріуполі, в театральному сквері відбулися святкування Дня Державного Прапора України.
    Державна фіскальна служба України, 2019.08.23 19:38
  3. З нагоди Дня Незалежності України у податковій службі Донеччини відзначили найкращих працівників
    Головне управління ДФС у Донецькій області Сьогодні в Головному управлінні ДФС у Донецькій області пройшли урочисті заходи з нагоди святкування знаменних державних свят - Дня Державного Прапора та Дня Незалежності України - двох символів, які нерозривно пов'язані з самостійністю нашої держави та культурним піднесенням українського народу. З нагоди 28-ї річниці Незалежності України, під час святкової наради, за
    Державна фіскальна служба України, 2019.08.23 19:38
  4. У колективі фіскальної служби Хмельниччини урочисто відзначили 28-у річницю Незалежності України
    Лейтмотивом урочистих зборів з нагоди 28-ї річниці проголошення Незалежності України та Дня Державного прапора у Головному управлінні ДФС у Хмельницькій області стала безпосередня причетність його колективу до процесу державотворення.
    Державна фіскальна служба України, 2019.08.23 17:38
  5. Привітання в.о. Голови ДФС Дениса Гутенка з Днем Державного Прапора та Днем Незалежності України
    Шановні колеги! Вітаю Вас з Днем Державного Прапора та 28-ю річницею незалежності України! День Незалежності України - особливе свято для кожного з нас.
    Державна фіскальна служба України, 2019.08.23 17:38
  6. Привітання керівника ДФС Хмельниччини Сергія Ковальчука з Днем Незалежності України
    Шановні подоляни! Щиро вітаю Вас із 28-ю річницею Незалежності України! Це найбільше державне свято ми зустрічаємо з надією на те, що реалізуємо складні й великі завдання, які стоять перед нашою державою. Тільки разом, ми збудуємо сильну і багату країну, про яку мріяли покоління патріотів, яку відстоювали і боронять кращі представники української нації. Здоров'я усім Вам, миру, достатку, злагоди, оптимізму, любові і нових звершень на благо України! Слава Україні!
    Державна фіскальна служба України, 2019.08.23 17:38
  7. Про заповнення та подання звітності з єдиного внеску розповіли у Золочівській ДПІ
    Днями в Золочівській ДПІ Буського управління Головного управління ДФС у Львівській області відбувся семінар - практикум з актуальних питань заповнення та подання звітності з єдиного внеску за участі фахівців Головного управління Пенсійного фонду України у Львівській області. Під час заходу фахівці служб розповіли про особливості заповнення та подання звітності з єдиного соціального внеску, роз'яснили вимоги
    Державна фіскальна служба України, 2019.08.23 17:09
  8. День Державного Прапора України відзначили сьогодні у Кам'янці-Бузьці
    Урочиста подія з нагоди Дня Державного Прапора України відбулась сьогодні зранку біля Кам'янка-Бузької районної державної адміністрації. Участь в заході взяли працівники Кам'янка-Бузької ДПІ Червоноградського управління ГУ ДФС у Львівській області, органів виконавчої влади району та представники громадськості. В цей день податківці прийшли на свято у красивих різнокольорових блузках,
    Державна фіскальна служба України, 2019.08.23 17:09
  9. Рівняємось на синьо-жовтий прапор Незалежної України
    На майдані Незалежності міста Хмельницький відбулася офіційна церемонія підняття Державного Прапора України. У цьому велелюдному піднесеному патріотичному святі взяли участь представники влади та громади обласного центру.
    Державна фіскальна служба України, 2019.08.23 17:09
  10. День Державного Прапора України в Радехівській ДПІ Червоноградського управління Головного управління ДФС у Львівській області
    З Днем Державного Прапора України! Із днем Незалежності! Нехай всім покаже серпнева пора Що ми українці - це сила ! Натхнення, свободи, поваги в сім'ї, Нескорення духу та тіла.
    Державна фіскальна служба України, 2019.08.23 17:09