Kropyva.ck.ua

  1. Посадовці міськради проштовхують ялинку з прикрасами за 2,5 млн
    Олександр Безпроз... Посадовці Черкаської міської ради проштовхують придбання штучної новорічної ялинки та додаткових прикрас за 2,5 млн. грн. Заступник міського голови Юрій Ботнар дав відповідне доручення директору департаменту освіти та гуманітарної політики Сергію Воронову.
    Kropyva.ck.ua, 12:53
  2. Конкурс з призначення управителя в Черкасах призначений та проведений законно
    Олександр Безпроз... Конкурс з призначення управителя багатоквартирних будинків призначений та проведений законно. Про це інформують у департаменті управління справами та юридичного забезпечення Черкаської міської ради. Громадська організація "Захист прав обманутих споживачів" звернулася до суду з вимогою визнати незаконним конкурс, за результатами якого управлінська компанія "Нова якість" визначена управителем багатоквартирних
    Kropyva.ck.ua, 2019.11.15 18:53
  3. Синоптики обіцяють вихідні без морозів
    Олександр Безпроз... На вихідних Черкащина буде під впливом антициклону. Середньодобова температура перевищуватиме норму на 4-6o. Про це повідомляє пресслужба Черкаського обласного гідрометцентру. У суботу та неділю переважатиме хмарна погода, місцями очікується туман. Нічна температура повітря перебуватиме в межах +2...+4oС, денна +7...+9oС. На початку нового тижня центр східного антициклону переміститься
    Kropyva.ck.ua, 2019.11.15 18:53
  4. Три села Черкаського району під загрозою надзвичайної ситуації
    Олександр Безпроз... Три села Черкаського району - Думанці, Чубівка та Чорнявка - під загрозою надзвичайної ситуації.
    Kropyva.ck.ua, 2019.11.15 15:53
  5. На Новий рік черкащани матимуть чотири вихідні поспіль
    Олександр Безпроз... Українці відпочиватимуть із 29 по 1 січня включно, а також у грудні матимуть вихідний на католицьке Різдво. Про це пишуть Факти. Так, перед Новим роком 2020 Кабмін запропонував перенести робочі дні з 30 і 31 грудня на 21 і 28 грудня відповідно. Таким чином в українців буде чотири вихідних на Новий рік 2019 - з 29 грудня 2019 року по 1 січня 2020 року. Також в грудні очікується додатковий вихідний 25 числа - католицьке Різдво.
    Kropyva.ck.ua, 2019.11.15 15:53
  6. В Черкасах поліцейський на власному автомобілі наздогнав автомобіль, що втікав з місця ДТП
    Олександр Безпроз... Водій автомобіля Мерседес Бенц, рухаючись на великій швидкості збив жінку. Затягнув її у автомобіль та почав тікати з місця події.
    Kropyva.ck.ua, 2019.11.15 15:53
  7. Уманчанин забив до смерті чоловіка палицею
    Олександр Безпроз... За скоєний злочин зловмиснику загрожує від 7 до 10 років. Про це повідомляє пресслужба Уманської місцевої прокуратури. Злочин стався 7 листопада.
    Kropyva.ck.ua, 2019.11.15 15:53
  8. В Черкасах скоєно напад на автівку головного міського інспектора
    Олександр Безпроз... Начальнику управління інспектування Черкаської міськради Станіславу Коломійцю вночі невідомі намагалися спалити автомобіль. Про це Станіслав Коломієць повідомив на своїй сторінці у фейсбуці. "Близько 4 ранку мене розбудив телефонний дзвінок: "У Вас згоріла машина". Спускаюсь - на місці вже зібрались небайдужі сусіди і поліція.
    Kropyva.ck.ua, 2019.11.15 15:53
  9. Винесено вирок чоловіку через якого загинула дружина та дитина поліцейського
    Олександр Безпроз... Миколі Захаренку, який 24 липня 2018 року спричинив ДТП внаслідок якої загинула дружина та 4-річний син поліцейського, суд призначив 10 років позбавлення волі. Про це повідомляють UA: Черкаси. Придніпровський райсуд Черкас сьогодні виніс Захаренку вирок у виді 10 років позбавлення волі.
    Kropyva.ck.ua, 2019.11.15 15:53
  10. Зведених брата та сестру засудили за жорстоке вбивство таксистки
    Олександр Безпроз... Соснівський районний суд міста Черкаси визнав винними 23-річного Артема Стьопкіна та його 21-річну Карину Максименко, що в 2018 році вбили таксистку Ірину Чуприну. Про це повідомляє пресслужба суду, повідомляє 18000. Злочин стався у ніч із 7 на 8 січня 2018 року.
    Kropyva.ck.ua, 2019.11.14 12:53