Профспілкові вісті

  1. 17 листопада - День працівників сільського господарства
    Шановні спілчани! Сердечно вітаю вас із професійним святом - Днем працівників сільського господарства! Завдяки досвіду та професіоналізму аграріїв підвищується якість і конкурентоспромож-ність вітчизняної продукції на світовому рин-ку.
    Профспілкові вісті, 2019.11.16 01:24
  2. "Бомба", яка поки що не вибухнула
    Одним з головних пи-тань, запланованих до розгляду на засідан-ні Уряду 6 листопада, був законопроект про внесення змін до деяких законодавчих ак-тів України стосовно державних соціальних стандартів і гарантій. Ц им законопроектом, розробленим Мінсоц-політики, фактично перекреслюється вся існуюча система соці-ального захисту, вибудувана за роки незалежності України.
    Профспілкові вісті, 2019.11.16 01:23
  3. Сила духу
    В Ужгородському спорткомплексі "Юність" відбулися фінальні зма-гання VІІ Всеукраїнської спартакіади "Сила духу", в яких взяли участь близько 300 учасників з 25 команд областей та м. Києва. У сі спортсмени - потерпілі від нещас-них випадків на виробництві та про- фесійних захворювань.
    Профспілкові вісті, 2019.11.16 01:23
  4. Світлої пам'яті Віри Іванівни Сиволоб
    Дивні властивості люд-ської пам'яті. Здебіль-шого пригадуєш або щось приємне і цікаве, або те, що вразило: по-дії чи людей, зустрів-шись з якими в житті чи по роботі, отримуєш не-забутнє враження.
    Профспілкові вісті, 2019.11.16 01:23
  5. 9 листопада - Всеукраїнський день працівників культури та майстрів народного мистецтва
    Шановні друзі! Від імені багатотисячної Профспілки пра-цівників культури України щиро вітаю з про-фесійним святом усіх, хто за покликанням серця присвятив своє життя найважливішій зі сфер - культурі! Культура та мистецтво є основою розвитку народу, нації, незримою силою, що формує уні-кальну особистість кожної людини.
    Профспілкові вісті, 2019.11.16 01:23
  6. Новий імпульс соціального діалогу
    Днями відбулась зустріч голови Дніпропетровської обласної державної адміністра-ції Олександра Бондаренка з головою обласного об'єднання профспілок Віталієм Дубілем та очільником Федерації організацій роботодавців Дніпропетровщини Віктором Сергеєвим.
    Профспілкові вісті, 2019.11.16 01:23
  7. Україна в смартфоні?! Якою є ситуація насправді
    "Україна в смартфоні", - цей гарний вислів Президен-та України Володимира Зеленського можна сприймати як мету для створення високорозвинутого суспільства.
    Профспілкові вісті, 2019.11.16 01:23
  8. Реформа трудового законодавства у Франції
    Співробітник міжнародного відділу Загальної конфедерації праці Франції Рената Третьякова дала ексклюзивне інтерв'ю газеті "Профспілкові вісті". - Р енато, що Вас привело до Києва? - Я приїхала в складі міжна-родної громадської делегації подиви-тися, які процеси проходять в суспіль-ному житті Украни.
    Профспілкові вісті, 2019.11.16 01:23
  9. Віват, Академіє!
    Осінь 2019 року особлива для Хар-ківської державної академії культу-ри, адже їй виповнюється 90 років. А кадемія має славну історію.
    Профспілкові вісті, 2019.11.16 01:23
  10. 16 листопада - День працівників радіо, телебачення та зв'язку
    Шановні працівники радіо, телебачення та зв'язку! Прийміть щирі вітання з на-годи вашого професійного свята! Від вашої щоденної кропіт-кої праці залежить, наскільки поінформованим буде наше сус-пільство.
    Профспілкові вісті, 2019.11.16 01:23