Вісник Кагарличчини

  1. "...Це життя мого частка, Божественний дар"
    Як давно ви смакували наваристою юшкою тільки-но з вогнища? А отримували подарунки і добрі слова на свою адресу перед усією громадою? І коли востаннє слухали українську пісню - таку щиру і проникливу, що дух захоплює і очі мокріють?
    Вісник Кагарличчини, 2019.10.11 12:49
  2. Материнська мудрість
    У медицину вона потрапила завдяки мудрості матері. Дівчина мріяла про професію кухаря або ж виховательки у дитячому садку, але мама переконливо розвіяла дівочі ілюзії.
    Вісник Кагарличчини, 2019.10.11 12:49
  3. Учительське серце, як Галактика
    Четвертого жовтня в Кагарлику в міському будинку культури відбулися урочистості з нагоди Дня працівників освіти. Розпочав захід зразковий духовий оркестр Центру дитячої та юнацької творчості, виконавши ряд мелодій для винуватців свята. Освітян Кагарличчини вітали в.о.
    Вісник Кагарличчини, 2019.10.11 12:49
  4. Хранителі вогнища знань
    З нагоди Всеукраїнського дня бібліотек, що відзначається в останній день вересня, першого жовтня у Кагарлику в концертній залі Школи мистецтв відбулися урочистості.
    Вісник Кагарличчини, 2019.10.11 12:49
  5. Чисті береги на Кагарличчині
    Екологічний інвент "Міжнародний день чистих берегів" проводиться в Україні вдруге за підтримки Європейського союзу та інших міжнародних організацій у треті вихідні вересня. Міжнародний день чистих берегів не залишився поза увагою в Кагарлицькому районі.
    Вісник Кагарличчини, 2019.10.11 12:49
  6. Найсильніший гирьовик - кагарличанин
    Кагарличанин Дмитро Терещенко став переможцем у Відкритому кубку асоціації гирьового спорту України. 4-6 жовтня в Києві на СК "Спартак" пройшов Відкритий кубок асоціації гирьового спорту України.
    Вісник Кагарличчини, 2019.10.11 12:49
  7. Якісно, смачно і... дешево
    Днями довелося почути нарікання жінки із Слободи на те, що в школі не харчують дітей. - Так було добре торік, коли дітей харчували в школі. Не шкода було грошей, адже знала, що дитина поїсть у обід щось смачненьке і, головне, гаряче.
    Вісник Кагарличчини, 2019.10.11 12:49
  8. Команда Кагарлицької ДЮСШ перемогла на "GOLD CUP MYKOLAIV-2019"
    Юні футболісти - вихованці тренера Романа Свиридченка - виграли "в суху" в чотирьох команд. З 27 по 29 вересня в м. Миколаїв відбувся турнір з футболу "GOLD CUP MYKOLAIV-2019" серед команд з учасниками 2008-2009 років народження. У змаганнях брали участь 6 команд.
    Вісник Кагарличчини, 2019.10.11 12:49
  9. Я. Моє село. Моя країна
    Дорослі ще тільки сходилися до Будинку культури в Демівщині, а для сільських дітлахів свято вже тривало "на всю". Під веселу музику їх розважали аніматори. Подивившись, як бавляться дітлахи, демівщани та гості села прямували до святково прибраної зали.
    Вісник Кагарличчини, 2019.10.11 12:49