СК Дніпро-1

1. Олександр Сніжко: Перед матчем було хвилювання
    Півзахисник СК "Дніпро-1" Олександр Сніжко поділився власним враженнями від матчу проти львівських "Карпат": - Олександре, ти сьогодні вперше в кар'єрі вийшов в стартовому складі команди на рівні УПЛ.
    СК Дніпро-1, 16:43
  2. Валерій Юрчук: Нам не можна було пропускати
    Голкіпер СК "Дніпро-1" Валерій Юрчук став одним з героїв матчу проти львівських "Карпат", залишивши свої ворота у недоторканності: - Валерій, що відчуває воротар, який провів свій перший "сухий" матч в кар'єрі на рівні УПЛ? - Важко сказати.
    СК Дніпро-1, 10:43
  3. Чемпіонат U-19. СК "Дніпро-1" - "Металург" (Запоріжжя). Анонс
    Сьогодні, 21 вересня, юнацька команда СК "Дніпро-1" проведе матч в рамках 6 туру УПЛ чемпіонату серед 19-річних. Суперником підопічних Віктора Біцюри стане запорізький "Металург".
  4. На Кубок судитиме Сергій Бойко
    Комітет арбітрів Української асоціації футболу призначив суддівські бригади на матчі третього раунду (1\16 фіналу) Кубка України. Поєдинок у Волочиську між місцевим "Агробізнесом" і СК "Дніпро-1", який відбудеться у середу, 25 вересня і розпочнеться о 15 годині, в полі судитиме рефері ФІФА (з 2011 року) Сергій Бойко з Іванківа, що на Київщині.
    СК Дніпро-1, 01:43
  5. Владислав Супряга: Зможу зіграти проти "Динамо"
    Форвард СК "Дніпро-1" Владислав Супряга став автором дубля у матчі проти львівських "Карпат", що й забезпечило дніпрянам перемогу 2:0. - Владе, ти багато пропустив і тільки сьогодні знову з'явився в основному складі команди.
  6. Роман Санжар: "Не вдалось достукатись до хлопців" (+ВІДЕО)
    Післяматчева пресконференція головного тренера "Карпат" Романа Санжара: - Були два різні тайми. Нам не вдалось, як потрібно, налаштуватись, і у першому таймі ми програли багато боротьби та підбирань, припустилися багатьох помилок у власному штрафному.
  7. Дубль Супряги приніс перемогу дніпрянам над "Карпатами"
    FAVBET ЛІГА. 8 тур. 20 вересня. 19.00. Дніпро. Стадіон "Дніпро-Арена". 3469 глядачів. Пряма трансляція - телеканал УНІАН СК "Дніпро-1" - "Карпати" (Львів) 2:0 (1:0) Головний суддя: Денис Шурман (Вишневе, Київської області) Судді на лінії: Володимир Коротін і Віталій Скобля (обидва з Києва) Четвертий арбітр: Дмитро Бондаренко (Одеса) Суддівський наглядач: Володимир Петров (Харків) Делегат УАФ: Михайло Прозоровський (Вінниця)
    СК Дніпро-1, 2019.09.20 22:43
  8. Дмитро Михайленко: "Довгоочікувана та важлива перемога"
    Післяматчева пресконференція головного тренера СК "Дніпро-1" Дмитра Михайленка: - Важка гра. Перший тайм проходив за нашої і територіальної, і ігрової переваги; можна було реалізовувати більше моментів.
  9. СК "ДНІПРО-1" - "КАРПАТИ" (ЛЬВІВ). ПРЯМА ТРАНСЛЯЦІЯ О 18.55
    FAVBET ЛІГА. 8 тур. 20 вересня. 19.00. Дніпро. Стадіон "Дніпро-Арена". Пряма трансляція - телеканал УНІАН СК "Дніпро-1" - "Карпати" (Львів) 1:0 (1:0) Триває 1 тайм Головний суддя: Денис Шурман (Вишневе, Київської області) Судді на лінії: Володимир Коротін і Віталій Скобля (обидва з Києва) Четвертий арбітр: Дмитро Бондаренко (Одеса) Суддівський наглядач: Володимир Петров (Харків) Делегат УАФ: Михайло Прозоровський (Вінниця)
    СК Дніпро-1, 2019.09.20 19:43