Понеділок,
08 серпня 2022

Спорт

Армійка Людмила Лузан стала чемпіонкою світу в каное-одиночці на дистанції 500 метрівАрмійка Людмила Лузан стала чемпіонкою світу в каное-одиночці на дистанції 500 метрів (28)
8 Серпня 2022, 10:23 1 У канадському місті Галіфакс триває чемпіонат світу з веслування на байдарках та каное. Людмила Лузан, представниця ЗС України, стала чемпіонкою в каное-одиночці на дистанції 500 метрів. Про це повідомляє пресслужба Національного олімпійського комітету України та національної олімпійської збірної України. "Каноїстка Людмила Лузан у напруженій боротьбі на 0,87 секунди випереджає
"Динамо" оголосило заявку на матч у відповідь зі "Штурмом" (6)
08.08.2022 08:52 Київське "Динамо" прибуло до австрійського міста Грац, де завтра зіграє матч у відповідь 3-го відбіркового раунду Ліги чемпіонів проти "Штурма". Як повідомляє пресслужба "біло-синіх", головний тренер динамівців Мірча Луческу заявив на майбутній матч 25 футболістів, передає Укрінформ. Склад "Динамо": воротарі - Георгій Бущан, Руслан Нещерет, Денис Бойко; захисники - Костянтин Вівчаренко, Денис Попов, Микита Бурда, Микита
Людмила Лузан стала чемпіонкою світу ще на одній дистанціїЛюдмила Лузан стала чемпіонкою світу ще на одній дистанції (8)
07.08.2022 admin_sport Українська веслувальниця Людмила Лузан сьогодні здобула ще одну золоту нагороду на чемпіонаті світу, що відбувається у Галіфаксі (Канада). Цього разу першою наша спортсменка фінішувала у фіналі на 500 метрів каное- одиночок. З чотирма нагородами (2 золоті, 1 срібна та 1 бронзова) українці йдуть другими в медальному заліку. Новини по темі: Людмила Лузан - чемпіонка світу з веслування на каное!
Йовичевич: "Матч з "Ромою" піде в актив, незважаючи на результат"Йовичевич: "Матч з "Ромою" піде в актив, незважаючи на результат" (6)
8 Авг 2022 Головний тренер "Шахтаря" Ігор Йовичевич прокоментував поразку від "Роми" (0:5) у благодійному матчі. "Важкий матч.
Тарас КАБАНОВ: "Чекаю на сюрпризи від Кривбаса та Дніпра-1" (6)
Відомий у минулому нападник - про перспективи нового сезону УПЛ 08 серпня 2022, 11:40 Колишній нападник "Карпат" і збірної України Тарас Кабанов висловив думку про перспективи змагань в УПЛ та конкуренцію в ній. - На вашу думку, чи вдасться в Україні провести повноцінний чемпіонат? - В зацікавлених організацій було вдосталь часу, аби все зважити.